Financiële tips en maatregelen energiecrisis

Veel inwoners in de 33 kernen van onze gemeente hebben te maken met hoge kosten in verband met de energiecrisis. Hierdoor dreigen steeds meer mensen in de financiële problemen te komen. We hebben daarom twee speciale uitgaven samengesteld voor onze gemeentepagina’s. Een pagina met financiële tips en regelingen en een pagina met informatie op het gebied van duurzaamheid en energie besparen. Wij roepen jullie hulp in om deze pagina’s zoveel mogelijk onder de aandacht van onze inwoners te brengen. Zodat zij de maatregelen kunnen nemen, om te voorkomen dat ze in de problemen raken.

De uitgave kunt u hier downloaden.

 

 

Om u beter van dienst te kunnen zijn, maakt deze website gebruik van Cookies. Door op "Akkoord" te klikken of door gebruik te blijven maken van deze website, gaat u akkoord met het plaatsen van deze cookies.